Dezinfekcia miestností

Ozonizácia sa používa predovšetkým na dezinfekciu miestností. Ozón odstraňuje zápach farieb a lepidiel vzniknutých po renovácii alebo vône nového nábytku. Používa sa aj po chorobe člena domácnosti, keďže účinne ničí všetky baktérie a vírusy. Ozonizácia vzduchotechniky a klimatizácie bráni šíreniu húb, plesní a roztočov. Ozón je široko použiteľný na dezinfekciu v bytoch a rodinných domoch, skladoch, nemocniciach, chladiarenských zariadeniach, lekárskych ambulanciách,  kozmetických a kaderníckych salónoch, hoteloch, strediskách fitnes, šatniach, baroch a reštauráciách,  atď.
Ošetrenie ozónom je bezpečný spôsob dezinfekcie, bez použitia chemikálii a náročného umývania povrchov. Ozón je 300 až 1000 krát účinnejší ako chlór,  ale nemá žiadne vedľajšie účinky. Po určitej dobe sa rozpadne na kyslík.

Školské zariadenia, detské herne

Materské školy, školy a detské herne sú miesta, kde sú deti náchylnejšie na rôzne infekcie spôsobené baktériami a vírusmi. Vírusy a baktérie môžu byť prítomné vo vzduchu, na zariadení miestnosti a povrchu hračiek. Účinnou metódou pri prevencii voči ochoreniu je pravidelná dezinfekcia učební, šatní a iných miestností ozónom.

Fitnes

Žiadna iná technológia dezinfekcie nie je tak široko použiteľná na dezinfekciu povrchov vo fitnes – posilňovacie stroje, náradie a zariadenie, šatne a pod.

Reštaurácie, bary a pohostinstvá

Odstránenie cigaretového zápachu alebo nežiadúceho zápachu z toaliet.

Zdravotnícke zariadenia a ambulancie

Sterilizácia prostredia a odstránenie zápachov, vírusov a baktérií vrátane plesní. Ozón úspešne dezinfikuje aj povrch zariadení, ktoré sa nachádzajú v miestnosti.

Prenájom prístroja 10 €/deň

alebo

Cena 0,30 €/m3 s DPH (obsluha naším pracovníkom)

MINIMÁLNA CENA OBJEDNÁVKY JE 20 € s DPH.

Doprava v okrese Martin zdarma. Mimo okresu 0,30 € s DPH za 1 km.

Službu si môžete objednať:
telefonicky:  +421 918 621 020 alebo +421 905 357 975

osobne: BAUPLUS, Priekopská 34, Martin – Priekopa

Náš TIP: využite aj naše tepovače